WSZYSCY JESTEŚMY TACY SAMI!
Ta idea przyświeca fundacji Czepczyński Family Foundation działającej na rzecz dzieci, której głównym celem jest likwidacja barier i stereotypów związanych z osobami z niepełnosprawnościami oraz ich aktywizacja.
Właśnie tym zagadnieniom poświęcony jest projekt "ABC Empatii", który już wkrótce będzie realizowany w klinikach pediatrycznych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku przez nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 90.
Prezes Fundacji CFF Pan Damian Kupczyk przekazał na ręce kierowników/ordynatorów klinik pediatrycznych UCK oraz dyrekcji szkoły pakiet 100 książek "ABC Empatii - bo wszyscy jesteśmy tacy sami", które docelowo trafią do dzieci przebywających w szpitalu.
Było nam niezmiernie miło gościć na uroczystości Prof. Dr Hab. N. Med. Aleksandrę Żurowską, Prof. Dr Hab. N. Med. Marię Mazurkiewicz- Bełdzińską, Dr. Hab. N. Med. Ninelę Irgę - Jaworską oraz psycholog kliniczną Panią Annę Olszewską.