Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 90

Czytaj więcej: Wiadomości

Wiadomości

 • NARODOWE CZYTANIE

  Jak co roku 09.09. włączamy się w akcję pod patronatem pary prezydenckiej - NARODOWE CZYTANIE . W tym roku wybraną lekturą jest znana powieść Elizy Orzeszkowej pt. "Nad Niemnem". W naszej szkole tę inicjatywę podjęła nauczycielka języka polskiego pani Joanna Biernacka i zapoznała uczniów oddziału dziennego z fragmentami legendy o Janie i Cecylii . Narodowe Czytanie ma na celu budowanie więzi społecznych poprzez wspólne czytanie i refleksję nad tekstem literackim.

 • UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

  Witajcie w nowym roku szkolnym 2023/2024 !!! Uroczyste spotkanie rozpoczynające naukę miało miejsce na łaczniku Kliniki Hematologii i Onkologii. Uczestniczyli w nim rodzice z dziećmi, personel medyczny i nauczyciele. Życzymy Wam drodzy Uczniowie wielu sukcesów w nauce, wytrwałości w dążeniu do celów i zadań, radości ze zdobytej wiedzy oraz pozytywnego nastawienia. 

 • Alpaki - co za niespodzianka

  10 sierpnia odwiedziły nas trzy cudowne alpaki z Barwikowe Alpaki.Te niewielkie zwierzęta podobne do lamy , są doskonałymi zwierzęcymi terapeutami o dużej wrażliwości i empatii. 

 • Niezwykłe odwiedziny

  11 lipca dzięki Stowarzyszenie Czarodzieje Uśmiechu ❤️ odwiedził nas Marshall - bohater bajki PSI PATROL. Radości nie było końca. Dziękujemy

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

listopad 2023

Slajdy

powrót do góry