Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 90

Czytaj więcej: Wiadomości

• UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

Dzisiaj w Klinice Onkologii i Hematologii odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Kolejny rok szkolny za nami. Drodzy Uczniowie, wykazaliście się dużą wytrwałością, kreatywnością i zaangażowaniem.

• "Luźne Lekcje z Naukowcami - poznajemy i eksperymentujemy".

Możemy poszczycić się uzyskaniem przez szkołę certyfikatu potwierdzającego realizację Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Luźne Lekcje z Naukowcami - poznajemy i eksperymentujemy".

• DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE

Z okazji  Dnia Dziecka w naszej szkole nauczyciele przygotowali wspaniałe przedstawienie pt. Kopciuszek, które rozbawiło i zachwyciło naszych małych pacjentów.

• Wyniku Konkursu Plastycznego "Magiczne Stworzenie"

Mamy już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Magiczne Stworzenie", zorganizowanego przez Szkołę Podstawową Specjalną nr 146 w Łodzi.

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.