Niech każdy wakacyjny dzień będzie wypełniony pięknymi chwilami: wypoczynkiem w słońcu, spacerami brzegiem morza, śmiechem, zabawą, spotkaniami z przyjaciółmi.
Wszystkim Dzieciom i ich Rodzicom życzymy radosnych, pogodnych oraz pełnych przygód i wrażeń wakacji!

Jednocześnie informujemy, że przez cały okres wakacyjny nauczyciele wychowawcy prowadzą zajęcia dla dzieci przebywających na oddziałach. Zajęcia prowadzone są w reżimie sanitarnym, zgodnie z zaleceniami personelu medycznego.
W związku z ograniczonymi możliwościami kontaktu, zwracamy się
z prośbą o informowanie pracowników szkoły o bieżących potrzebach edukacyjnych dzieci w wieku szkolnym poprzez:
- kontakt e-mail
sekretariat@sp90.edu.gdansk.pl – sekretariat
a.kwasniewska@sp90.edu.gdansk.pl - dyrekcja
lub m.stankowska@sp90.edu.gdansk.pl – koordynowanie spraw dydaktyczno - wychowawczych

- kontakt telefoniczny do sekretariatu 58 301 71 12 lub dyrektora szkoły 508 970 58
- profil szkoły na Facebooku

Nauczyciele wychowawcy i dyrekcja szkoły
pozostają do Państwa dyspozycji!!!