18 grudnia na oddziale Onkologii Dziecięcej  kolejny już raz zorganizowano spotkanie wigilijne, które zawsze wiąże się z emocjami i niezwykłą  atmosferą. Tego dnia  spotkali się wszyscy - dzieci, rodzice, personel medyczny i pedagogiczny. Wszystkich bardzo ciepło i w pięknych słowach powitała Pani  Ordynator,  złożyła życzenia i  zaprosiła do wspólnego świętowania. Oczywiście było to  niezwykłe i szczególne spotkanie, pełne emocji, wrażeń i ważnych rozmów. Nasi goście, którzy przygotowali muzyczną oprawę grali i śpiewali piękne kolędy, które tworzyły piękny, świąteczny nastrój. Spotkanie wigilijne upłynęło w bardzo miłej, serdecznej atmosferze, oczywiście nie zabrakło również prezentów dla dzieci, upominków dla rodziców i słodkich niespodzianek dla personelu medycznego.