28 maja nasi mali pacjenci z Kliniki Pediatrii, Onkologii i Hematologii wraz z rodzicami i opiekunami, mieli niezwykłą okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu. Dzięki ogromnej życzliwości Dyrektora Teatru Miniatura w Gdańsku oraz wspaniałego Zespołu Aktorów mogli obejrzeć spektakl pt. „Mały Książę”. Dzieci z ogromną radością zajęły miejsca na balkonie przygotowanym specjalnie dla nich. Z zachwytem śledziły każdą scenę, przeżywając piękną i pełną emocji teatralną podróż. 
Po spektaklu miały także możliwość spotkania z Panem Dyrektorem i Aktorami, dzieląc się swoimi refleksjami oraz wrażeniami z tego wyjątkowego przedstawienia.
Z całego serca dziękujemy za otwartość, ogrom życzliwości i piękny gest, który sprawił dzieciom tyle radości i pozwolił choć na chwilę przenieść się do świata wyobraźni.