DROGIE DZIECI, NASI UCZNIOWIE I SZANOWNI RODZICE!

Kochani, chcemy Wam i Waszym bliskim przekazać, że nasze myśli i serca są z Wami.

Tęsknimy bardzo za Wami. Z całego serca życzymy Wam dużo zdrowia, siły, radości. Prosimy Was, żebyście starali się uśmiechać, bo uśmiech, radość pomagają w „maszerowaniu nawet trudnymi ścieżkami”. Trzymajcie się dzielnie. Pozdrawiamy WAS bardzo, bardzo serdecznie.

Do tych słów pragniemy również dodać informacje związane z aktualnymi wymogami dotyczącymi zdalnego nauczania.

Prosimy Was o kontakt na stronie internetowej szkoły:

• sp90.edu.gdansk.pl

tam została utworzona zakładka pod nazwą STREFA DLA UCZNIA oraz na profilu szkoły na FB:

• Szkoła Podstawowa nr 90 przy UCK w Gdańsku

można kontaktować się z nami za pomocą adresu e-mail:

• sekretariat@sp90.edu.gdansk.pl

W ten sposób chcemy być z Wami, pomóc w nauce, odpowiadać na pytania, wymieniać się pomysłami i informacjami, nawet porozmawiać, jeśli Wy lub Wasi Rodzice, będziecie mieli taką potrzebę.

Prosimy o kontakt. Czekamy.

Z serdecznymi pozdrowieniami

dyrekcja i pedagodzy SP nr 90