Dzisiejszy dzień był dla nas wyjątkowy. Nauczyciele przygotowali przedstawienie pt.:"Królewna Śnieżka" dla wszystkich dzieci przebywających w szpitalu. Pozytywna reakcja małych widzów i szczere uśmiechy sprawiły nam dużo radości . Liczymy, że słowa Janusza Korczaka "Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat", były dzisiaj aktualne. Imprezę uświetniły stroje wypożyczone z Opera Bałtycka w Gdańsku. Dzięki życzliwości wielu sponsorów mogliśmy obdarować dzieci misiami - przytulankami 🧸. Serdecznie DZIĘKUJEMY: Pani Beacie Owuszko, Fundacja Manx, Pozytywnej Szkole Podstawowej, Szkole Podstawowej nr 15, Wspólnocie Jezuickiej Winnica, Firmie Synago, Firmie Reppo Group, Firmie Mazbram, Partnerom Agencji Nieruchomości, Pani Ani i Panu Zbyszkowi Terachom, Panu Oskarowi Żołnowskiemu, chórzystom z Parafii św. Brata Alberta, Gdańskiej Autonomicznej Szkole Podstawowej oraz byłym pacjentom oddziału onkologii. DZIĘKUJEMY również seniorom z Dom Pomocy Społecznej "Ostoja" w Gdańsku za przekazanie słodyczy.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiej fotorelacji z dzisiejszego dnia.