25 października na Oddziale Chemioterapii Dziecięcej odbyły się warsztaty o tematyce morskiej, które poprowadziła pani Katarzyna Borowiak, która pracuje w Akwarium Gdyńskim. Pani Kasia opowiedziała dzieciom o różnych organizmach i zwierzątkach żyjących w morzu. Ten wspaniały i bardzo interesujący wykład wzbogacił pokaz różnych eksponatów, które nasz gość kolejno prezentował i opowiadał o nich z wielką pasją. Wiedza pani Kasi na temat morskiego świata jest imponująca i potrafi się nią dzielić w bardzo ciekawy sposób, zachęcający do dalszego wzbogacania wiedzy. Dzieci zadawały różne pytania i bardzo żywo dyskutowały, chętnie również uczestniczyły w zajęciach plastycznych związanych z tematem. Bardzo dziękujemy za miłe spotkanie i z zainteresowaniem czekamy na następne.