Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 90

Czytaj więcej: Wiadomości

• "Poznajemy ptaki żyjące wokół nas"

Ptaki żyją wokół nas i jest to oczywiste do tego stopnia, że wielokrotnie z tego powodu nie zdajemy sobie sprawy z ich obecności w sposób im należny. Wiedza jest ogólna i płytka, a znajomość i rozpoznawalność ptaków po ich głównym atrybucie – śpiewie jest znikoma. Nawet wśród dorosłych.

• SŁONECZNA GALERIA

W Klinice Pediatrii Hematologii i Onkologii rozpoczęły się już warsztaty plastyczne: „Słoneczna Galeria🌞”, Urtica Dzieciom z Wrocławia. Powstają prace, które wystawiane będą na corocznej aukcji charytatywnej.

WSZYSCY JESTEŚMY TACY SAMI!
    Ta idea przyświeca fundacji Czepczyński Family Foundation działającej na rzecz dzieci, której głównym celem jest likwidacja barier i stereotypów związanych z osobami z niepełnosprawnościami oraz ich aktywizacja.
    Właśnie tym zagadnieniom poświęcony jest projekt "ABC Empatii", który już wkrótce będzie realizowany w klinikach pediatrycznych Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku przez nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 90.

• Świętujemy Dzień Dziecka

2 czerwca w Klinice Hematologii i Onkologii kolejny świąteczny dzień z okazji Dnia Dziecka. Pedagodzy zorganizowali poczęstunek i wszyscy miło spędziliśmy czas. Było dużo radości, zabawa i muzyka.

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.