Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 90

Czytaj więcej: Wiadomości

Wiadomości

 • Nauka programowania

  Razem z zestawem Lego Spike stawiamy pierwsze kroki w nauce programowa. Zestawy klocków to również świetna zabawa i odskocznia od szpitalnej codzienności.
 • Tydzień szczęścia w szkole

  Nasza Szkoła dołączyła do akcji „ III Ogólnopolski Tydzień Szczęścia w Szkole”. Celem wydarzenia było zwrócenie uwagi na szczęście i dobrostan oraz ich związki z efektami kształcenia. Hasło na ten rok: Dbajmy o dobre relacje.

 • SŁONECZNA WYSTAWA

  Zapraszamy do obejrzenia nowej, SŁONECZNEJ 🌻 wystawy, która znajduje się w budynku CMI.

 • SZKOŁY PEŁNE TALENTÓW

  Nasza szkoła bierze udział w zorganizowanym przez Lidl projekcie pt.: „Szkoły Pełne Talentów”. Celem akcji jest pomoc w rozwoju prawdziwych talentów.
  Robiąc codziennie zakupy w Lidlu za każde wydane 50 zł (w tym 1 warzywo lub owoc) dostaniecie 1 Talencika. Zebrane Talenciki przekażcie szkole
  w formie fizycznej (wychowawcom na świetlicach) lub elektronicznej skanując kod QR smartfonem i wybierając Szkołę Podstawową nr 90 w Gdańsku.
  Szkoła zebrane Talenciki wymienia na wybrane przez siebie nagrody w postaci pomocy dydaktycznych oferowanych przez organizatora w katalogu. Akcja trwa od 5.09.2022 do 13.11.2022r. Serdecznie zachęcamy Państwa do wsparcia naszej akcji!

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.

wrzesień 2022

Slajdy

powrót do góry