Od wielu już lat w pierwszy piątek czerwca odbywa się w ZOO wielki świąteczny, rodzinny festyn dla dzieci przewlekle chorych. Dzieci z Kliniki Hematologii i Onkologii, z Kliniki Nefrologii, Kliniki Neurologii Rozwojowej i Kliniki Kardiologii UCK również zaproszone zostały. O godzinie 18 wszyscy zlatali powitani przez Pana Dyrektora ZOO i zaproszeni do wzięcia udziału w zabawie oraz korzystania z przygotowanych atrakcji. A było ich bardzo wiele… Dzieci mogły wziąć udział w konkursach, pojeździć na kucykach, spotkać się z psami ratownikami i ich opiekunami. Oczywiście dużą atrakcją była przejażdżka na wspaniałych motocyklach z zaprzyjaźnionymi już z nami motocyklistami, którzy pamiętają o naszych dzieciach od wielu lat. Inne atrakcje, to również malowanie twarzy, spotkanie ze zwierzętami w Małym ZOO oraz przejażdżka ciuchcią po ZOO. Na zakończenie tego wspaniałego wieczoru tradycyjnie już wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek, były kiełbaski, słodycze i napoje. Dzieci wracały do szpitali i do swoich domów radosne i pełne wrażeń. To był kolejny cudowny WIECZÓR MARZEŃ W ZOO. Dziękujemy organizatorom, sponsorom i wszystkim wspaniałym osobom o wielkim sercu.