KOCHANE DZIECI,
WSPANIAŁA MŁODZIEŻY...!
DZIŚ DZIEŃ DZIECKA !
BRAWA DLA WAS !!!
Przesyłamy WAM najlepsze życzenia! Chcemy przekazać, że nie tylko dziś myślimy o WAS, codziennie gościcie w naszych serdecznych myślach. Jesteście ogromną wartością w naszym życiu.
Pamiętajcie Kochani, że każdy z WAS jest wyjątkową i wspaniałą OSOBĄ. Wszystko, co robicie jest ważne. Mamy nadzieję, że dzięki mądrości, wyobraźni i odwadze będziecie spełniać Swoje marzenia. Wierzymy, że korzystając z najlepszych wzorów i przykładów osiągniecie w życiu wiele sukcesów i będziecie szczęśliwi. Powodzenia ! Tego WAM z całego serca życzymy.
Życzymy WAM również dużo zdrowia i radości! Niech każda dobra myśl daje Wam siłę i nadzieję.
Jesteśmy szczęśliwi widząc Wasze uśmiechnięte twarze, więc życzymy Wam niezliczonej ilości okazji do uśmiechania się.
Niech każdy dzień będzie dla WAS: dobry, radosny, szczęśliwy, ważny, miły i ciekawy.
A ten dzisiejszy niech będzie jednym z najpiękniejszych...
Pozdrawiamy WAS bardzo serdecznie.
                                   Dyrekcja i pedagodzy SP NR 90 W GDAŃSKU