Akademia Pana Kleksa - Edukacja na wesoło. Pod takim hasłem nauczyciele naszej szkoły zorganoizowali imprezę z okazji Dnia Dziecka. W imprezie brały udział dzieci z oddziałów: diabetologii, nefrologii, endokrynologii i neurologii. Podczas zajęc w Akademii Pana Kleksa  uczniowie brali udział w lekcjach kaligrafii (zajęcia z języka polskiego), histografii (zajęcia z historii oraz geografii), przyrody, matlandii (zajęcia z matematyki i programowania), poliglocji (zajęcia z języków obcych), zaś młodsze dzieci trafiły do przedszkolandii. Jak to w Akademii, na dzieci czekało wiele niespodzianek. Ciekawa forma zajęć pzowoliła  odkryć tajniki wiedzy z wielu przedmiotów. Każdy uczestnik, który ukończył Akademię z wyróżnieniem otrzymałpamiątkowy dyplom oraz upominki.